IPC-HDW2249T-ZS-IL - 2,7-13,5 mm - 2Mpix Starlight, IR 40m dual, AI, MIC, SMD Plus
Venkovní IP řady WizSense, snímač CMOS Starlight, AI SMD+ ochrana perimetru detekce osob/vozidel. 2 Mpix, smart IR 40 m a 40 m bílé LED, D/N mechanický IR filtr, objektiv 2,7-13,5 mm (109°-30°). AI, IVS, WDR, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB,...
Kód produktu: 2409-170 EAN: 6939554923586 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense |
| Snímací prvek | 1/2.8” 2Megapixel CMOS |
| Světelná citlivost | 0.002 lux@F1.5 (Color, 30 IRE) 0.0002 lux@F1.5 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, SMD Plus |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 40 m IR LED a 40 m bílé LED |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 109°-30° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence + IVS pravidla - ochrana perimetru a detekce pohybu SMD Plus |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, SMD Plus, WDR, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/2.3 W (12 VDC); 2.8 W (PoE), max. (H.265+intelligence on +WDR +IR on): 7.8 W (12 VDC); 9.3 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















