IPC-HDW2849TM-S-IL - 3,6 mm - 8Mpix, 30m IR a 30 m bílé LED, WizSense 2 Series, SMD Plus, integrovaný mikrofon
Dome ball IP kamera řady WizSense 2 Series, Smart Dual přísvit, IVS ochrana perimetru, SMD+ detekce člověk/vozidlo, inteligentní hledání, integrovaný mikrofon, slot pro micro SD. Napájení PoE nebo 12 VDC.Typ zařízeníIP...
Kód produktu: 2406-027 EAN: 6923172581556 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense 2 Series |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.008 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0008 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | IVS (Perimeter Protection); Smart Search |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (ochrana perimetru); SMD (detekce člověka a vozidla) Plus, inteligentní vyhledávání |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 87° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 × 2160 px |
| Rychlost snímkování | Main stream: 3840 × 2160 @(1–20 fps )/2688 × 1520@(1–25/30 fps) sub stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD card (support max. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af) Basic: 2.6 W (12 VDC); 3.3 W (PoE) Max. (H.265+ max. resolution + max. stream+ WDR + warm light intensity + IVS): 5 W (12 VDC); 5.9 W (PoE) |
| Materiál | Vnitřní části systému: kov kryt: kov Ozdobný kroužek: Plast Montážní deska pro rychlou instalaci: kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















