IPC-HDW3841T-ZS-S2 - 2,7-13,5 mm - 8Mpix Starlight, 40m, AI, MIC, SSA, SMD4.0
Venkovní IP kamera řady WizSense se snímačem Starlight, AI SMD 4.0 ochranu perimetru detekcí osob/vozů. 8 Mpix rozlišení, smart IR přísvit 40 m, objektiv 2,7-13,5 mm (109°-30°), mikrofon, micro SD kartu. AI SSA pro dynamické...
Kód produktu: 2211-096 EAN: 6923172542410 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizSense |
| Snímací prvek | 1/2.8” 8Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.007 lux@F1.5 (Color, 30 IRE) 0.0007 lux@F1.5 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter protection, AI SSA, SMD 4.0 |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 40 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-13,5 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 109°-30° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 3840 x 2160 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 8 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | AI umělá inteligence + IVS pravidla - ochrana perimetru a detekce pohybu SMD 4.0 s klasifikací objektů, AI SSA pro dynamické přizpůsobení obrazu světelným podmínkám prostředí |
| Nastavitelné funkce | AI, IVS, SMD 4.0, AI SSA, WDR, EIS, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekce pohybu, atd. |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | PoE nebo 12 VDC/5.7 W (12 VDC); 6.4 W (PoE), max. (WDR + IR intensity + Intelligence): 8.9 W (12 VDC); 10.2 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















