IPC-HDW5459TM-ASE-IL - 2,8 mm - 4Mpix, 50m IR a 50m bílé LED, AcuPick, SMD 4.0, ePoE, MIC, alarm I/O
Venkovní IP kamera řady WizMind 5 series. Smart dual přísvit, integrovaný mikrofon. Analytické funkce AcuPick, Video Metadata, Face Detection, Smart Search, People Counting, Heat Map, SMD 4.0, IVS (Perimeter Protection). Audio a alarm I/O,...
Kód produktu: 2511-069 EAN: 6937552408401 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizMind 5 Series |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0007 lux@F1.6(Color, 30IRE) 0.0004 lux@F1.6 (B/W, 30IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | Video Metadata, SMD 4.0, AcuPick, Face Detection, Heat Map, Smart Search, People Counting, IVS (Perimeter Protection) |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 50 m (IR 850 nm) 50 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 112° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 × 1520 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2688 × 1520@(1 fps–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1 fps –25 fps)/704 × 480@(1 fps–30 fps) Třetí stream: 1920 × 1080@(1 fps–25/30 fps) Čtvrtý stream: 1280 × 720@(1 fps–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | AI H.265; AI H.264; H.265+; H.264+; H.265; H.264; H.265H; H.264H; H.265B; H.264B; MJPEG |
| WDR | 140 dB |
| Audio I/O | 1/1 |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Alarm I/O | 1 vstup: napěťový kontakt, 5 mA 3–5 VDC/1 výstup: napěťový kontakt, 300 mA 12 VDC |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD karta (podpora max. 1 TB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T) |
| Napájení | 12 VDC (±30%); PoE+ (802.3at); ePoE,Basic: 4.1 W (12 VDC); 6.1 W (PoE) Max. (H.265 + WDR+ warm light + intelligence on): 13.2 W (12 VDC); 15.5 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ePoE |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















