IPC-HDW5442T-ZE-S3-B - 2,7-12 mm - černá, 4Mpix, 40 m, detekce WizMind Series S, MIC, ePoE
Dome ball IP řady WizMind Series S, IVS ochrana perimetru, inteligentní detekce objektů, SMD detekce člověk/vozidla, AcuPick auto hledání pohybujících se objektů. AI SSA dynamické přizpůsobení obrazu, detekce tváří, počítání...
Kód produktu: 2403-043 EAN: 6923172578723 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | WizMind Series S |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0007 lux@F1.8 (Color, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.8 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | IVS (Perimeter Protection); Smart Object Detection; SMD; AcuPick; AI SSA; Face Detection; People Counting; Heat Map; Video Metadata; Smart Search |
| Inteligentní videoanalýza | IVS (ochrana perimetru); inteligentní detekce objektů; SMD (detekce člověka a vozidla); AcuPick (automatizované hledání pohybujících se objektů jedním klikem); AI SSA (dynamické přizpůsobení obrazu světelným podmínkám prostředí); detekce obličejů; počítání osob; tepelná mapa; metadata videa; intelig |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 40 m (IR 850 nm) |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2.7–12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 115°-47° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 × 1520 px |
| Rychlost snímkování | Main stream: 2688 × 1520 (1 fps–25/30 fps) /1920 × 1080 (1 fps–50/60 fps) Sub stream: D1@(1–25/30 fps) Third stream: 1080p@(1–25/30 fps) Fourth stream: 720p@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 AI |
| Typ komprese dat | H.264 AI |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 140 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| SD karta | FTP; SFTP; Micro SD card (support max. 512 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE Basic: 3.5 W (12 VDC); 4.5 W (PoE) Max. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 6.7 W (12 VDC); 8.2 W (PoE) |
| Napájení ePoE | ano |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















