IPC-HFW2441DG-4G-S-B - 3,6 mm - 4Mpix, 30m IR a 20m bílé LED, solar panel, 4G modul, micro SD, MIC a repro
Autonomní venkovní 4G IP kamera určená pro vzdálené aplikace bez připojení internetu a napájení v místě instalace. Kamera má integrovaný LTE modul pro datovou komunikaci, slot pro mikro SD kartu (až 512 GB), solární panel s...
Kód produktu: 2501-350 EAN: 6939554932397 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Speciální |
| Řada | Wireless Series |
| Snímací prvek | 1/3" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.01 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.001 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | PIR detektor 12 m, SMD detekce člověka a vozidla |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) 20 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 78.4° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 × 1440 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2560 × 1440@(1–15 fps) Vedlejší stream: 640 × 360@(1–15 fps) |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Integrovaný mikrofon a reproduktor | ano |
| SD karta | Micro SD karta (podpora max. 512 GB) |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC Ultra power saving mode: 0.036 W; Power saving mode: 0.047 W; AOV mode: 0.26 W; Performance mode: 1.33 W USB-C nabíjení |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















