IPC-HFW3441DG-AS-4G - 2,8 mm - 4Mpix Starlight, 50m IR, 30m bílé LED, PIR senzor, 4G modul, SD,obousměrné audio
Venkovní 4G IP kamera řady WizSense Series na vzdálené aplikace bez připojení internetu v místě instalace. Integrovaný LTE modul pro datovou komunikaci. K přesné detekci slouží PIR detektor s dosahem 10 m při instalační výšce 2,5...
Kód produktu: 2301-084 EAN: 6923172582331 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Speciální |
| Řada | WizSense Series |
| Snímací prvek | 1/3” 4Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.01 Lux@F1.6 (Color,30IRE) 0.001 Lux@F1.6 (B/W,30IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Motion detection, PIR detector, SMD Plus |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Přísvit | 50 m IR LED a 30 m bílé LED |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 102° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 4 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentní videoanalýza | PIR detektor s dosahem 10 m při instalační výšce 2,5 m, SMD Plus, IVS pravidla, detekce pohybu, detekce zvuku |
| Nastavitelné funkce | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Smart Illumination, Defog, AFSA, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 1 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 1 channel out: 300 mA 12 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Senzor PIR | PIR detektor s dosahem 10 m při instalační výšce 2,5 m |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Napájení | 12 VDC/Sleep Mode: 0.03 W General Mode: 4 W Power Saving Mode: 2 W Max. (4G pulling stream+IR+speaker+warning light): 7.5 W |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















