IPC-PFW81642-A180 - 16Mpix, panorama 180°, IR 30m, EPTZ, hustota provozu, osoby a hustota davů,AC24V
Venkovní panoramatická antivandal řady WizMind. 4 snímače o celkovém rozlišení 16 Mpix, 180° horizontálního úhlu záběru, IR 30 m. Ochrana perimetru, kategorizace objektů člověk/vozidlo, chytré hledání, EPTZ sledování více...
Kód produktu: 2403-019 EAN: 6923172548320 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Panorama |
| Řada | WizMind Series |
| Snímací prvek | 1/1.8” 2 × 4Megapixel progressive CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0001 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Technologie | Artifical Inteligence, Perimeter Protection, Smart Search, EPTZ, Vehicle density; parking upper limit; vehicle congestion alarm, Crowd map, global people counting; people counting in area |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 30 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 180° |
| Rozlišení | 8 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 5520 x 2700 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 8 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| Inteligentní videoanalýza | ochrana perimetru s kategorizací objektů čověk a vozidlo, funkce chytré hledání, EPTZ sledování více objektů současně, hustota provozu vozidel, počítání osob a hustoty davů |
| Nastavitelné funkce | DWDR, DNR, AGC, AWB, BLC, HLC, Region of Interest (RoI), Defog, Privacy Masking |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 2 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 2 channels out: 1,000 mA 30 VDC/500 mA 50 VAC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100/1000 Mbps) |
| Napájení | PoE+ nebo 12 VDC/24 VAC/Basic: 8.2 W (12 VDC); 9.7 W (24 VAC); 9.7 W (PoE) Max. (WDR + IR intensity + intelligence on+ max. stream): 21.5 W (12 VDC); 24.2 W (24 VAC); 24.2 W (PoE) |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | stříbrná |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















