ITC416-PL8I-IZ - 2,7-12 mm - 4Mpix, čtení SPZ 10m do 20 km/h, optorelé I/O
ITC řada je určena pro dopravní, parkovací systémy, detekce vozidel, zápis SPZ do databáze a následnou práci s daty. Algoritmus v kombinaci s přednastavenými parametry je schopen zcela spolehlivě zaznamenat SPZ vozidla. Rozpoznání až...
Kód produktu: 2403-012 EAN: 6923172559982 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Vjezdové |
| Řada | Access ANPR Camera |
| Snímací prvek | 1/1.8" 4Megapixel Progressive scan CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 Lux@F1.8 (Color, 30 IRE) 0.0002 Lux@F1.8 (B/W, 30 IRE) 0 Lux (Illuminator on) |
| Technologie | AI Recognition, Video Metadata, Vehicle Brand/Color/Type, Country and Region Supported by ANPR |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | IR 850 nm ANPR: 10 m Video monitoring: 20 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 2,7-12 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 115°-47° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 x 1520 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 4 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | webový prohlížeč, SW klient a NVR řady s podporou ANPR |
| WDR | 140 dB |
| Inteligentní videoanalýza | LPR algoritmus pro vyhledávání vozidel a zápis SPZ, rozpoznání 147 značek vozidel, 9 kategorií velikosti, 12 kategorií barvy, země původu, přímé ovládání závory, možnost připojení smyčky, databáze, autonomní provoz |
| Nastavitelné funkce | průvodce nastavení algoritmu pro zápis SPZ, nastavení obrazu, databáze, funkce |
| Alarm I/O | 2x optocoupler input (wet node on-off value: 5 V)/2x relay output (2A 30 VDC/0.5A 125 VAC), RS-485 |
| SD karta | integrovaná paměť a slot pro micro SD kartu (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100/1000 Mbps) |
| Napájení | 12 VDC/Power consumption in different conditions: No lighting < 6 W Lighting <28 W |
| Materiál | kov, plast a sklo |
| Barva | stříbrná |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















