ITC431-RW4F - 8-32 mm - speciální dopravní kamera, 2 pruhy, dopravní statistiky, čtení SPZ (do 180 km/h), dual přísvit
Speciální dopravní kamera ze série Spotter Nano díky vysoce výkonnému procesoru AI poskytuje kvalitní snímky i v nejnáročnějších světelených podmínkách. Využívá technologii Dual Light a vestavěné LED osvětlení, což...
Kód produktu: 2511-027 EAN: 6937552406476 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Vjezdové |
| Řada | Spotter Nano |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0001 lux |
| Inteligentní funkce | ANPR, Vehicle Color Recognition, Motorcycle Violation Capture, Vehicle Type Recognition, Vehicle Brand/Logo Recognition, Traffic Event, Target Detection, Motor Vehicle Violation Capture, Traffic Flow Detection |
| Noční režim | možnost duálního režimu warm light nebo IR LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 23 m–30 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 8 mm–32 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 42.5°–15.2° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2688 × 1520 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream( 2688 × 1520@25 fps) Vedlejší stream( 1280 × 720@25 fps) |
| Typ komprese dat | H.265, H.264, MJPEG |
| WDR | 140 dB |
| Alarm I/O | 3 channels/2 channels. 1 for relay, 1 for optocoupler |
| SD karta | 1, podporas maximum 512 GB TF karta local storage |
| Ethernet | 1 × RJ-45 Ethernet port, 10/100/1000 M network transmission |
| Napájení | 12–36 VDC, PoE,? 13 W With light turned off < 5.5 W With IR light turned on < 9.5 W With warm light turned on < 14.5 W |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | šedá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















