ITC431-KW4F-G - 8-32 mm - speciální dopravní kamera s radarem, čtení SPZ, dual přísvit, komunikace přes 4G
Speciální dopravní 4G kamera ze série Spotter Nano díky vysoce výkonnému procesoru AI poskytuje kvalitní snímky i v nejnáročnějších světelených podmínkách. Využívá technologii Dual Light a vestavěné LED osvětlení, což...
Kód produktu: 2603-097 EAN: 6937552406469 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Vjezdové |
| Řada | Spotter Nano |
| Snímací prvek | 1/1.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.0001 lux |
| Inteligentní funkce | Vehicle Brand/Logo Recognition, Motor Vehicle Violation Capture, Traffic Monitoring Lane, Traffic Event, Traffic Flow Detection, Vehicle Color Recognition, Capture Speed, Motorcycle Violation Capture, ANPR, Target Detection, Vehicle Type Recognition |
| Noční režim | možnost duálního režimu warm light nebo IR LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 23 m–30 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 8 mm–32 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 42.5°–15.2° |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream( 2688 × 1520@25 fps) Vedlejší stream( 1280 × 720@25 fps) |
| Typ komprese dat | H.265, H.265; H.264M; H.264H; MJPEG, MJPEG |
| WDR | 140 dB |
| Alarm I/O | 1 channel/2 channels |
| SD karta | 1, podporas maximum 1 TB TF karta local storage |
| Ethernet | 1 × RJ-45 Ethernet port |
| Napájení | 12 VDC; PoE,With light turned off < 11 W, With IR light turned on < 14 W, With warm light turned on < 20 W |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | šedá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















