SD49225DB-HC - 2Mpix Starlight, 25x zoom, IR 100m, alarm I/O
Venkovní HDCVI PTZ kamera s 25 x násobným optickým zoom, Smart IR přísvit 100 m. Provedení je včetně základní montážní konzoly pro boční nástěnnou montáž PFB305W. Ovládání po koaxiálním kabelu z XVR nebo přes RS485 z...
Kód produktu: 2411-024 EAN: 6923172588937 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Provedení | PTZ |
| Řada | HDCVI Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.8" 2Megapixel STARVIS™ CMOS |
| Světelná citlivost | Color: 0.005 Lux@F1.6 B/W: 0.0005 Lux@F1.6 0 Lux@F1.6 (IR on) |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 100 m |
| Typ objektivu | motorický |
| Objektiv | 4,8–120 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 60.6°–3.2° |
| Optický zoom | 25 x |
| Rozlišení | 2 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 1920 x 1080 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 2 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| Otáčení kamery (Pan) | 0°-360° |
| Naklápění kamery (Tilt) | -15°-90° |
| Nastavení autom.pohybu kamery | 300 presetů, 8 tras, 5 vzorů, autoscan, Power-off Memory, Idle Motion |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | 1/0 |
| Alarm I/O | 2/1 |
| Napájení | 12VDC ±10%/Basic: 10 W, Max.: 22 W (PTZ + illuminator + heater) |
| Materiál | kov, plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment

















