T3A-PV - 2,8 mm - 3Mpix, 30m IR a 30m bílé LED, Wi-Fi Series, mikrofon a reproduktor
Venkovní kamera řady Wi-Fi Series, 2,4 GHz. Detekce pohybu osob a vozidel. Integrovaný mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace). Aktivní zastrašování. Napájení 12 VDC (součástí balení). Provední kov a plast.Typ...
Kód produktu: 2509-103 EAN: 6939554931413 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Wireless Series |
| Snímací prvek | 1/2.8" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.005 lux@F1.6 (Color, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní funkce | Vehicle Detection, Human Detection |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobrazuje černobílý obraz, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obrazu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nastavit i do běžných režimů, úplně bez přísvitu, pouze noční IR LED nebo pouze bílé LED |
| Smart Dual Light | ano |
| Přísvit | 30 m (IR 850 nm) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2,8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 103° |
| Rozlišení | 3 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2304 × 1296 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2304 × 1296@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 640 × 360@(1–25/30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+, H.265, H.264+, H.264, H.264B; H.264; H.264H; H.265; |
| Integrovaný mikrofon a reproduktor | ano |
| SD karta | Micro SD karta (podpora max. 256 GB) |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| WiFi | IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4 GHz |
| Napájení | 12 VDC,Basic: 1.9 W (12 VDC); Max.: 6.9 W (12 VDC) (H.265 + warm light on+ sound and light alarm) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















