Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR24
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR24
Vybavte venkovní prostory svého domova nebo pozemku efektivním a úsporným solárním LED světlem s PIR senzorem. Viking SR24 poskytuje jasné osvětlení (4000 K) s vysokou...
Kód produktu: VSR24 EAN: 8595656504719 Výrobce: VIKING
- Popis
- Dotaz k produktu
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR24
Vybavte venkovní prostory svého domova nebo pozemku efektivním a úsporným solárním LED světlem s PIR senzorem. Viking SR24 poskytuje jasné osvětlení (4000 K) s vysokou barevnou přesností a svítivostí až 1000 lm. Podle potřeby si můžete vybrat ze čtyř režimů svícení.
PIR senzor s úhlem detekce 120° má dosah až 5 metrů. Jakmile bude detekován pohyb, světlo se automaticky rozsvítí. Moderní a výkonný monokrystalický solární panel poskytuje vysoký nabíjecí výkon. Viking SR24 disponuje robustním provedením s certifikovaným stupněm odolnosti IP54.

Klíčové vlastnosti:
- Svítivost až 1000 lm
- Silné LED osvětlení (4000K) s vysokou barevnou přesností (Ra>70)
- Jako zdroj světla slouží LED diody 2835 (20 ks)
- Integrovaný PIR senzor s úhlem detekce 120° a dosahem až 5 metrů
- 4 režimy osvětlení, změna režimu pomocí tlačítka
- Za nevhodných podmínek vydrží světlo fungovat až 10 dní
- Solární napájení skrze monokrystalický solární panel s výkonem 4,86 V/1,5 W
- Plné nabití baterie za 7 hodin
- Robustní tělo se stupněm krytí IP54
Moderní a energeticky úsporné osvětlení
Viking SR24 představuje skvělou volbu pro všechny, kteří hledají moderní a energeticky úsporné osvětlení venkovních prostor. LED světlo jednoduše připevníte na vámi zvolené místo a díky solárnímu napájení bude osvětlení Viking SR24 bezúdržbové.
Použitý monokrystalický solární panel disponuje výkonem 4,86 V/1,5 W. Pokud venku panují nevhodné podmínky, světlo Viking SR24 dokáže fungovat až 10 dalších dnů.
Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR24 je ideální pro použití na zahradě, příjezdové cestě, terase nebo u vchodových dveří.

Obsah balení:
1 ks - Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR24
| Technické specifikace světla: | |
| Model: | Venkovní solární LED světlo s pohybovým senzorem Viking SR24 |
| Svítivost: | 1000 lm |
| Barva světla: | 4000K, Ra>70 |
| Typ světla: | LED 2835, 20ks |
| Doba osvětlení za nevhodných podmínek: | >10 dní |
| Režim ovládání: |
tlačítko, ON/OFF stisknutím na 1,5s krátkým stisknutím se změní režim osvětlení |
| Režim osvětlení: | M1:25 % do svítání M2:10% + PIR (30S) do svítání M3:0%+PIR(30S) do svítání M4:100% do svítání |
| Indikace režimu: |
Při změně režimu osvětlení bliká indikátor světla podle daného režimu: M1: 1, M2: 2, M3: 3, M4: 4 |
| Technologie: | ALS2.3 |
| Ochrana: | IP54 |
| Materiál: | ABS+PS |
| Montážní výška: | 3m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Rozměry: | 28,3 x 5,9 x 6,2 cm |
| Technické specifikace solárního panelu: | |
| Typ: | Monokrystalický |
| Výkon: | 4,86 V/1,5W |
| Technické specifikace baterie: | |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Kapacita: | 3,7 V/7,4Wh |
| Teplota nabíjení/ vybíjení: | 0~45°C/-20~60°C |
| Doba nabíjení: | 7h |
| Účinnost: | 160lm/W |
| Hmotnost celého produktu: | 310g |
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.


Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment



















