Kamerové systémy

Fotopasti
Špionážní kamery

Kamerové systémy dodáváme ve verzích jak pro venkovní tak pro vnitřní použití. Kamerové systémy nabízíme standardně ve 4 kanálovém nebo 8 kanálovém provedení. Je jen na Vás, jakou variantu zvolíte. Pokud chcete kvalitní sestavu z prověřených komponent, budou kamerové systémy OXE výbornou volbou. Kamerové systémy je možné přízpůsobit dlé Vašeho přání a požadavků. Rádi Vám poradíme s montáží i nastavením! kontaktujte nás 800 140 144

Pro zobrazení kompletního sortimentu vyberte příslušnou podkategorii v rolovacím menu.

Box kamery | CCTV objektivy | Cloudové služby | Dome kamery | Ekonomická řada kamer | HD analogové systémy | Kamerové sety | Otočné kamery | Příslušenství | Qihan mini kamery | Skryté kamery | Venkovní kamery | Záznamová zařízení | Záznamová zařízení na SD kartu | Zoomovací kamery

Řadit podle
Položky 166 - 180 z celkového počtu 1114
32gb SDHC - paměťová karta
32gb SDHC - paměťová karta
skladem
kapacita: 32gb
class: 10
fotografie je pouze ilustrační
354,50 bez DPH
429,- s DPH
WDD064G1P0A, paměťová karta MicroSDXC 64GB, WD Purple
WDD064G1P0A, paměťová kar...
skladem
Paměťová karta MicroSDXC 64GB WD Purple pro kamerové systémy, čtení 80MB/s, zápis 50MB/s, nepřetržitý záznam, vhodná pro venkovní kamery
845,- bez DPH
1 022,- s DPH
WDD032G1P0A, paměťová karta MicroSDHC 32GB, WD Purple
WDD032G1P0A, paměťová kar...
skladem
Paměťová karta MicroSDHC 32GB WD Purple pro kamerové systémy, čtení 80MB/s, zápis 50MB/s, nepřetržitý záznam, vhodná pro venkovní kamery
543,- bez DPH
657,- s DPH
HK-SFP-1.25G-20-1550 - SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber (copy)
HK-SFP-1.25G-20-1550 - SF...
skladem
SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber (copy)
713,- bez DPH
863,- s DPH
Extender EHDMIC11U-TR - přenos HDMI signálu současně s přenosem USB myši a USB klávesnice
Extender EHDMIC11U-TR - p...
není skladem
Extender pro přenos HDMI signálu současně s přenosem USB myši a USB klávesnice
3 995,- bez DPH
4 834,- s DPH
DS-3T0306P - Výkonný průmyslový switch - Unmanaged, 4x100M PoE + 2xGB SFP, 120W
DS-3T0306P - Výkonný prům...
skladem
Výkonný průmyslový switch - Unmanaged, 4x100M PoE + 2xGB SFP, 120W
5 842,- bez DPH
7 069,- s DPH
EZS kabel 4 žilový - stíněný
EZS kabel 4 žilový - stíněný
skladem
EZS kabel 4 žilový - stíněný
S měrkami po "m"
Balení 200m
Fotografie je pouze ilustrační
800,- bez DPH
968,- s DPH
EZS kabel 6 žilový - stíněný
EZS kabel 6 žilový - stíněný
skladem
EZS kabel 6 žilový - stíněný
S měrkami po "m"
Balení 200m
Fotografie je pouze ilustrační
1 120,- bez DPH
1 355,- s DPH
EZS kabel 8 žilový - stíněný
EZS kabel 8 žilový - stíněný
skladem
EZS kabel 4 žilový - stíněný
S měrkami po "m"
Balení 200m
Fotografie je pouze ilustrační
1 400,- bez DPH
1 694,- s DPH
EZS kabel 10 žilový - stíněný
EZS kabel 10 žilový - stí...
skladem
EZS kabel 10 žilový - stíněný
S měrkami po "m"
Balení 200m
Fotografie je pouze ilustrační
1 720,- bez DPH
2 081,- s DPH
Univerzální koaxiální kabel 3C2V
Univerzální koaxiální kab...
skladem
Univerzální koaxiální kabel s PE dielektrikem
Vnější prměr 5mm
Balení 100m
Fotografie je pouze ilustrační
900,- bez DPH
1 089,- s DPH
CB500/250m, koaxiální kabel 250m
CB500/250m, koaxiální kab...
skladem
Koaxiální kabel 75Ohm, baleno po 250m
1 900,- bez DPH
2 299,- s DPH
Solarix kabel FTP, balení 305m, FTP-CAT5E
Solarix kabel FTP, balení...
skladem
Kvalitní stíněný kabel CAT5E s PVC pláštěm, 305m box.
2 800,- bez DPH
3 388,- s DPH
CB500/100m, koaxiální kabel 100m
CB500/100m, koaxiální kab...
skladem
Koaxiální kabel CB500, délka 100m
640,- bez DPH
774,- s DPH
Dvojlinka 2x0.75mm, nestíněná, CCA vodiče, PVC plášť, černá+ červená barva, balení 100m
Dvojlinka 2x0.75mm, nestí...
skladem
Dvojlinka s vodičem 2× 0.75mm?, ekonomické provedení, nestíněná, vnitřní vodič z mědí plátovaného hliníku (CCA), plášt z PVC, balení 100m
780,- bez DPH
944,- s DPH
2019 © OXE | Kamerové systémy | Kontakty | Mapa stránek | nový server
Designed by Xperd - Rejstřík firem | Doporučujeme: Spotřební elektronika AJ TRADE | Záložní zdroje ALPHA UPS | Sportovní kamery |
Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím