AGM Adder V2 LRF 35-384
ADM QR MONTÁŽ NENÍ SOUČÁSTÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ AGM AdderV2 LRF je dalším krokem v evolučním procesu v řadě termovizních puškohledů AGM. Vychází ze stále oblíbenějšího původního
30mm termovizních puškohledů AGM Adders,...
Kód produktu: 8348 EAN: ADDE35-384-L2 Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
ADM QR MONTÁŽ NENÍ SOUČÁSTÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ AGM AdderV2 LRF je dalším krokem v evolučním procesu v řadě termovizních puškohledů AGM. Vychází ze stále oblíbenějšího původního 30mm termovizních puškohledů AGM Adders, bude V2’s vylepšovat svého předchůdce v mnoha ohledech, z nichž mnohé vycházejí přímo z našich věrných zákazníků. Primárním cílem nového AdderuV2 LRF 35-384 bylo osvojit si funkci, na kterou mnoho veteránů elektrooptiky nakonec pohlíží jako na nutnost, a tou je plně integrovaný laserový dálkoměr na 1000yd. A přestože většina jednotek řady AdderV2 bude dodávána s integrovaným LRF a balistickým kalkulátorem, model AdderV2 35-384 bude vybaven největším základním zvětšením ze všech. Model 35-384 s čtyřnásobným zvětšením bude skvělou volbou pro lovce a střelce, kteří rádi loví s poněkud užším zorným polem, protože vědí, že kvůli tomu neobětovali nic z rozlišení pomocí digitálního zoomu. S rozsahem zvětšení 4-24x bude AdderV2 35-384 ideální pro ty, kteří již vlastní lovecké pušky vybavené stále populárnějšími denními puškohledy 4-16x nebo 4-20x. Ačkoli je nový interní modul LRF jedním z hlavních vylepšení nových AdderV2’s, rozhodně není’s jediným. Nebyl překonán, nový snímač 384/12 mikronů přichází s nejlepší citlivostí v oboru pod 15 mk. A tento nový snímač jsme nespojili jen s běžným snímačem. 1024 displejem, spojili jsme’ho s novým složitým mikro displejem 2560x2560 a novým bezzávěrkovým jádrem. Tento displej poskytuje uživatelům nejen bezkonkurenční kvalitu obrazu, ale také nové půlkruhové vnitřní uživatelské rozhraní. Toto nové rozhraní bude fotografům stále pohodlně poskytovat nejdůležitější informace, jako je výdrž baterie, úroveň zvětšení, dosah, čas a odečet vertikální/horizontální stupnice rozteče. Tento přístroj také umožňuje uživatelům přepínat z plného krokového zvětšení na 0,5násobné postupné nastavení zvětšení, takže nedochází’k plýtvání částmi zvětšení. Rozsah zvětšení. Mezi další vylepšení patří: nové červené & amp; zelené monochromatické barevné palety, 64GB interní paměťová kapacita, odolnost proti zpětnému rázu 1000g, a. plně integrovaná palubní balistická kalkulačka, aktivace stupnice rozteče, alba médií, která lze prohlížet na zařízení (nejen v telefonu), interní 9hodinová dobíjecí baterie, režimy zobrazení studený & teplý odstín a další. AGM – Vision Without Limits. Představujeme AGM Adder V2: Přesnost v novém pojetí Srovnání produktů: AdderV2 LRF Řada termovizních dalekohledů AdderV2 dostává aktualizaci firmwaru! ‹ Předchozí Další › Navštivte naši sekci Jak na to a zjistěte, jak vynulovat AGM Adder V2 a nastavit balistickou kalkulačku.
| Snímač obrazu | VOx nechlazené ohniskové pole | Rozlišení | 384 × 288 |
| Snímková frekvence | 50 Hz |
| Pixelový interval | 12 μm |
| Vlnové pásmo | 8 μm až 14 μm |
| NETD | Méně než 15 mK (@25 °C, F# = 1.0) |
| Ohnisková vzdálenost | 35 mm, F1,0 |
| Režim zaostřování | Zaostřovací kroužek |
| Rozsah detekce | 1800 m |
| Min. Zaostřovací vzdálenost | 3 m |
| Zvětšení | 4× - 24× Podpora 0,5× krokové hodnoty plynulého zvětšení |
| Zorné pole (V × H), stupně / m @100 m | 7,5° × 5,7°/13,1 m × 10,0 m |
| Displej | 2560x2560, 1.03" OLED |
| RežimFFC (Flat Field Correction) | Poloautomatický, manuální |
| Paletky | Černá horká, bílá horká, červená horká, Fusion, červená monochromatická, Zelený monochromatický |
| Výstupní pupila | 6 mm | Oční reliéf | 45 mm |
| Dioptrie (rozsah) | -4D až 4D |
| Regulování jasu | Ano |
| Regulování tónů | Studená, Teplý |
| Úprava kontrastu | Ano |
| Zvýšení obrazu 2.0 | Ano |
| Zoom Pro | Ano |
| Bezzrcadlovka | Ano |
| Nahrát video | Zapnuto-palubní nahrávání videa |
| Zachycení snímku | Ano | Záznam zvuku | Ano |
| Rekonstrukce-aktivace Záznam | Ano |
| Uložení | Vestavba-v paměti EMMC (64 GB) |
| PIP | Ano | Hotspot | Ano |
| Hot. Track | Ano |
| Měření vzdálenosti | Ano |
| Nulovací profily | 5 |
| Max. Zpětný ráz | 1000 g/0.4 ms |
| Nulování mrazem | Ano |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Balistický výpočet | Ano |
| Místní album | Ano |
| Typ baterie | Dvě dobíjecí lithiové baterie (vnitřní), jedna vyměnitelná a dobíjecí baterie 18650 (externí) |
| Provozní doba baterie | 9 hodin nepřetržitého provozu (@25 °C, zapnutý LRF) |
| Napájení typu C | 5 V DC/2 A, rozhraní USB typu C, podporuje QC3.0 (* Napájí se pouze vestavěná baterie. nabíjena prostřednictvím kabelu typu C. K nabíjení externí baterie použijte nabíječku baterie) |
| Montáž | Standardní 30mm |
| Rozměry | 420 × 88 × 88 mm (16,5 × 3,4 × 3,4 palce) |
| Hmotnost | 0,83 kg ( 1.83 lb) |
| Pracovní teplota | -30 °C až 55 °C (-30 °C)22 °C až 131 °C) |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Modul LRF v objektivu | Ne |
| Vlnová délka | 905 nm |
| Třída bezpečnosti pro laser | Třída 1 |
| Max. Rozsah měření | 1000 m |
| Přesnost měření | ±1 m |
| Min. Rozsah měření | 10 m |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















