AGM PVS-14E
V roce 2024 společnost AGM Global Vision rozšiřuje svůj závazek neustálého zlepšování a aktualizuje osvědčený model nočního vidění PVS-14.
systému. Nová verze AGM’PVS-14E je vylepšenou verzí, která nabízí jemná,...
Kód produktu: 8414 EAN: Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
V roce 2024 společnost AGM Global Vision rozšiřuje svůj závazek neustálého zlepšování a aktualizuje osvědčený model nočního vidění PVS-14. systému. Nová verze AGM’PVS-14E je vylepšenou verzí, která nabízí jemná, ale zásadní vylepšení v oblasti flexibility bateriového systému a celkové hmotnosti. Monokulár pro noční vidění AGM PVS-14E je robustní, lehký a víceúčelový přístroj pro noční vidění, který lze použít v některých nejnáročnějších prostředích. PVS-14E lze používat jako ruční zařízení, upevněné na přiloženém hlavovém popruhu. Model PVS-14E je vybaven pokročilým systémem automatického vypínání, který šetří energii a zvyšuje pohodlí tím, že se vypíná a znovu zapíná. automaticky vypne, když se zařízení vykloní do strany a opět se vrátí do pracovní polohy. Model PVS-14E je vybaven kompaktnějším objektivem a okulárem, takže celková hmotnost přístroje činí pouhých 10,2 oz (290 gramů). Přístroj má flexibilní systém napájení, díky němuž je kompatibilní s bateriemi AA a CR123, tento systém zajišťuje nepřetržité napájení. provoz tím, že vás neomezuje na výběr jedné baterie. Jednotka je také vybavena elektronickým systémem přepínání polarity, což znamená, že že se nemusíte starat o instalaci baterie v určité orientaci. Stačí baterii vložit do přihrádky a jste a můžete začít! Přístroj je vybaven ručním ovládáním zesílení, funkcí automatického vypnutí jasného světla a vestavěným infračerveným (IR) přísvitem. Jasné světlo Funkce vypnutí jasného světla zajišťuje ochranu vysoce kvalitní fotokatodové trubice. Když se úroveň světla vrátí pod prahovou hodnotu, zařízení automaticky zapne. Vzhledem k závazku společnosti AGM Global Vision’a důvěře v kvalitu výrobků je na model PVS-14E poskytována tříletá záruka.
| Zesilovací trubice | 11PE412104133111 - Gen 2+ HP Auto-Gated, zelený fosfor 11PE4121041173111 - Gen 2+ HP+ Auto-Gated, zelený fosfor 11PE412104134111 - Gen 2+ HPW Auto-Gated, bílý fosfor 11PE4121041174111 - Gen 2+ HPW+ Auto-Gated, bílý |
| Rozlišení | HP - 64 lp/mm HP+ - 68 lp/mm HPW - 64 lp/mm HPW+ - 68 lp/mm |
| FOM | HP - 2000 HP+ - 2100 HPW - 2000 HPW+ - 2100 |
| Zvětšení | 1x (3x a 5x volitelně) |
| Systém objektivu | 26 mm; F/1.2 |
| FOV | 40° |
| Rozsah zaostření | 0,25 m až nekonečno |
| Nastavení dioptrií | -6 až +2 dioptrie |
| LED indikátory. (ve FOV) | - Vybitá baterie - IR zapnuto - Nadměrné světelné podmínky |
| Ruční regulace zesílení | Ano |
| Vypnutí jasného světla | Ano |
| Infračervený přísvit | Ano |
| Typ baterie | Jedna alkalická AA nebo jedna lithiová AA. L91 nebo jednu lithiovou CR123 nebo jednu AA nebo dobíjecí baterii RCR123 až 3,7 V |
| Životnost baterie (provozní) | až 40 hodin při 20 °C |
| Rozsah provozních teplot | -51 °C až +49 °C (-60° F až 120° F) |
| Rozsah skladovacích teplot | -51° C až +85° C (-60° F až 185° F) |
| Hmotnost | 290 g (10,2 oz) |
| Rozměry (bez krytky objektivu a očnice) | 108 × 63 × 69 mm (4,25 × 2,5 × 2,7 palce) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















