AGM Wolf-14
Wolf-14 je špičkový, odolný a všestranný přístroj pro noční vidění.
monokulár, který poskytuje skvělý výkon za rozumnou cenu.
Wolf-14 je vybaven špičkovými technologiemi a je vhodný jak pro
pro bezpečnostní...
Kód produktu: 8177 EAN: Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
Wolf-14 je špičkový, odolný a všestranný přístroj pro noční vidění. monokulár, který poskytuje skvělý výkon za rozumnou cenu. Wolf-14 je vybaven špičkovými technologiemi a je vhodný jak pro pro bezpečnostní profesionály stejně jako pro lov a rekreaci. Wolf-14 lze držet v ruce nebo jej lze připevnit na pokrývku hlavy. A specializovaný držák umožňuje montáž před videokameru nebo fotoaparát, takže je ideální pro noční fotografování. S různých kompatibilních objektivů je možné noční sledování na velké vzdálenosti. k dispozici během několika sekund. Model Wolf-14 je vybaven funkcí vypínání jasného světla a vestavěným bodovým/zábleskovým infračerveným přísvitem. Wolf-14 může být vybaven vysoce výkonnými zesilovači obrazu 2. generace. se zeleným nebo bílým luminoforem.
| Číslo modelu | NW1 (díl #11W14122154011). NL1 HR (díl #11W14122153011HR) |
| Trubice zesilovače obrazu | NW1 Gen 2+ White Phosphor (bílý fosfor) NL1 Gen 2+ zelený luminofor s vysokým rozlišením |
| Rozlišení | NW1 - 47-55 lp/mm NL1 HR - 60-68 lp/mm |
| FOM | NW1 - 900-1000 NL1 HR - 1200 |
| Světelná citlivost fotokatody μA/lm | NL1 HR - 550-750 | Citlivost záření při 830 nm mA/W | NL1 HR - 50-53 |
| Zisk světla (rel. jednotky) | NL1 HR - 25000-33000 |
| Zvětšení | 1x |
| Systém objektivu | 25 mm; F/1,2 |
| FOV | 42° |
| Rozsah zaostření | 0.25 m až nekonečno |
| Nastavení dioptrií | -5 až +5 dioptrií |
| Jasný světelný výřez-.Off | Ano |
| Infračervený přísvit | Ano |
| Typ baterie | Jedna CR123A (3V) |
| Životnost baterie (provozní) | Až 40 hodin při 20 °C |
| Rozsah provozní teploty | -40°C až +50°C (-40°F až +122°F) |
| Rozsah skladovacích teplot | -50°C až +70°C (-58°F až +158°F) |
| Rozsah krytí | IP65 |
| Hmotnost | 292 g (0. |
| Celkové rozměry | 115 × 69 × 74 mm |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















