AGM PVS-14
Monokulár pro noční vidění AGM PVS-14 je robustní, lehký,
víceúčelový přístroj pro noční vidění upravený profesionály AGM.
pro trh se spotřební elektronikou a pro každodenní použití pro většinu...
Kód produktu: 7531 EAN: Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
Monokulár pro noční vidění AGM PVS-14 je robustní, lehký, víceúčelový přístroj pro noční vidění upravený profesionály AGM. pro trh se spotřební elektronikou a pro každodenní použití pro většinu vašich odvážnější outdoorové plány. Tento monokulár se celosvětově používá v některých nejnáročnějších prostředích. Přední speleologové jsou používají jako spolehlivý nástroj pro své výpravy do podzemí. Příroda nadšenci si s nimi užívají v nejnáročnější džungli. podmínkách při hledání vzácných druhů. AGM PVS-14 dokáže používat jako ruční zařízení nebo jej lze připevnit na přiloženou hlavu. postroji, jinými slovy na postavení stanu nebo na sběr dřeva pro oheň, noční rybaření nebo prostě jen obdivování hvězd je stále více pohodlnější než dříve. Monokulár PVS-14 je plně vybavený přístroj. Váží méně než 12,4 unce/ 350 gramů. Přístroj obsahuje manuální zesílení automatické ovládání zesílení, funkci automatického vypnutí jasného světla a vestavěný infračervený (IR) přísvit. Funkce vypnutí jasného světla zajišťuje že vnitřní elektronika je chráněna. Zařízení AGM’s PVS-14 obsahuje řadu volitelného příslušenství, které podpoří vaše nejodvážnější plány. vaše dobrodružné myšlení.
| Trubice pro zesílení obrazu | Gen 2+, NL1, Level 1, Green Phosphor (díl #11P14122483011). Gen 2+, NL2, úroveň 2, zelený fosfor (díl #11P14122483021) Gen 2+, NW1, úroveň 1, bílý fosfor (díl #11P14122464011) Gen 2+, AP, zelený fosfor (díl #11P14122453011A) Gen 2+, APW, bílý fosfor (díl #11P14122454011A) | Rozlišení | NL1 - 61-64 lp/mm NL2 - 60-62 lp/mm NW1 - 61-64 lp/mm AP - 64 lp/mm APW - 64 lp/mm |
| FOM | NL1 - 1400-1600 NL2 - 1400-1600 NW1 - 1400-1600 AP - 1800 APW - 1800 |
| Zvětšení | 1x (3x a 5x volitelně) |
| Systém objektivu | 27 mm; F/1,2 |
| FOV | 40° |
| Rozsah zaostření | 0.25 m až nekonečno |
| Nastavení dioptrie | -6 až +2 dpt |
| Světelné indikátory | Slabá baterie; IR zap; Nadměrné osvětlení |
| Ruční regulace zisku | Ano |
| Vypnutí jasného světla | Ano |
| Automatické vypnutí-Off System | Ano |
| Infračervený iluminátor | Ano |
| Typ baterie | Jedna AA 1.5V alkalická baterie |
| Životnost baterie (provozní) | až 40 hodin při 20 °C |
| Rozsah provozních teplot | -51° C až +49° C (-60° F až 120° F) |
| Teplotní rozsah skladování | -51° C až +85° C (-60° F až 185° F) |
| Hmotnost | 0.35 kg (12,4 oz) |
| Rozměry | 114 × 63 × 69 mm (4,5 × 2,5 × 2,7 palce) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















