AGM Secutor LRF 50-640
NOVÉ puškohledy Secutor LRF’s byly zkonstruovány s cílem rozšířit a zpestřit řadu puškohledů vybavených dálkoměrem v sortimentu AGM.
Ačkoli řada Secutor LRF bude využívat stejné vylepšené termovizní senzory, které...
Kód produktu: 8251 EAN: SECU50-640-LRF Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
NOVÉ puškohledy Secutor LRF’s byly zkonstruovány s cílem rozšířit a zpestřit řadu puškohledů vybavených dálkoměrem v sortimentu AGM. Ačkoli řada Secutor LRF bude využívat stejné vylepšené termovizní senzory, které lze nalézt u většiny nových produktů AGM’, mezi tři hlavní rozdíly patří vylepšený laserový dálkoměr na 1000 m, digitální kompas a využití baterie CR123A. napájení. Rozšířený dosah LRF ve spojení s neproprietárním napájecím systémem CR123A dělá z modelu Secutor LRF univerzální volbu pro různé aplikace. Integrovaný kompas poskytuje uživatelům lepší přehled o situaci a poloze. Nově zavedené tepelné senzory s teplotou pod 20 milikelvinů zlepšují možnosti dosahu a zvyšují schopnost detekce a identifikace cílů na větší vzdálenosti. S variantami 50 a 75 mm poskytují Secutor LRF’s větší autenticitu věty než kdykoli předtím: dlouhý dosah. Další videa Průvodce kompletní nabídkou, Návod na vynulování a Průvodce nastavením balistického kalkulátoru naleznete v naší sekci videí Jak na to.
| Typ detektoru | 12μm VOx nechlazené ohniskové pole |
| Rozlišení | 640 × 512 | Obnovit Rate | 50 Hz |
| Vlnové pásmo odezvy | 8 μm až 14 μm |
| NETD | Méně než 20 mK (při 25 °C), F#=1.0 | Systém čoček | 50 mm; F1.0 | Zorné pole (H×V) | 8,8° × 7,0° |
| Zvětšení | 2.5× - 20× | Digitální zoom | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Rozsah detekce (6' objekt) | 2,600 m/yd |
| Oční reliéf | 45 mm | Výstupní zornice | 6 mm |
| Nastavení dioptrie | -5 až +3 dpt |
| Monitor | 1024x768, 0.39 palců, OLED |
| FFC (Flat Field Correction) | Automatická, manuální, externí korekce |
| Paletky | Černá horká, bílá horká, červená horká, Fusion |
| Dělička | 10 typů, 4 barvy, zapnuto/vypnuto |
| Nastavení zaměřovače | Digitálně řízené |
| Dálkoměr | Do 1000 m, Přesnost ±4 m |
| Vlnová délka laseru | 905 nm |
| Bezpečnostní třída laseru | Třída 1 |
| Sledování bodu při nejvyšší teplotě | Ano |
| Defektivní pixely Korekce | Ano |
| WiFi Hotspot | Ano |
| Pohotovostní režim | Ano |
| Režim obrazu v obraze | Ano |
| Předcházení spálení | Ano |
| Vestavba-in Storage | 16 GB EMMC |
| Nahrávání videa/ zvuku | Ano |
| Snímání obrázků | Ano | Záznam aktivovaný záběrem (SAR) | Ano | Baterie Typ | Čtyři lithiové baterie CR123A |
| Provozní doba baterie (vypnutá WiFi) | Méně než 6 hodin |
| Vnější napájení | 5 VDC/2 A, USB typu C |
| Pracovní teplota | -30 °C až 55 °C |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Max/odolnost | 1 000 g / 0.4 ms |
| Rozměry (bez držáku) | 227 × 104 × 74 mm (8,9 × 4,1 × 2,9 palce) |
| Hmotnost (bez držáku a baterie) | 0,66 kg (1,45 lb) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















