AGM Wolf-7 PRO
AGM Wolf-7 PRO je dvouoký systém nočního vidění.
postavený na komerčních zesilovačích obrazu, zejména
aby poskytoval slušné možnosti nočního vidění pro lovce s omezeným rozpočtem.
a dalším outdoorovým nadšencům....
Kód produktu: 8164 EAN: Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
AGM Wolf-7 PRO je dvouoký systém nočního vidění. postavený na komerčních zesilovačích obrazu, zejména aby poskytoval slušné možnosti nočního vidění pro lovce s omezeným rozpočtem. a dalším outdoorovým nadšencům. Jsou výjimečnou volbou pro použití bez použití rukou. Jsou vyrobeny s vysoce kvalitní optikou a jednoduchými, spolehlivými Wolf-7 PRO poskytuje jasné a zřetelné noční vidění. obraz i v těch nejnáročnějších podmínkách, ať už je to na lodi nebo v noci. projížďka podél pobřeží nebo nejbližší průzkum jeskyně s vašimi dětmi. Nastavitelná mezipupilární vzdálenost nabídne pohodlné noční zážitek z vidění uživateli jakéhokoli věku a doslova jakékoliv velikosti Tento přístroj obsahuje vestavěný zdroj infračerveného světla pro čtení map nebo základní, osvětlení na krátkou vzdálenost v úplné tmě. Vodotěsný, robustní, lehký a kompaktní přístroj Wolf-7 PRO je dokonalá hands-free jednotka pro nejrůznější outdoorové aktivity s vaším s rodinou. Ukažte svým dětem krásu noci!
| Číslo modelu | NW1, Gen 2+, White Phosphor (díl #12W7P122154211). NL1 s vysokým rozlišením, Gen 2+, zelený (díl #12W7P122153211HR) |
| FOM | NW1 - 900-1000 NL1 HR - 1200 |
| Rozlišení | NW1 - 47-55 lp/mm NL1 HR - 60-68 lp/mm |
| Zvětšení | 1x |
| Systém objektivu | 27 mm; F/ 1,2 |
| FOV | 40° |
| Rozsah zaostření | 0.25 m až nekonečno |
| Nastavení dioptrie | -5 až +5 dioptrií |
| Rozsah interpupilární vzdálenosti | 57~73 mm |
| Oční reliéf | 15 mm |
| Průměr výstupní zornice | 15 mm |
| LED indikátory (ve FOV) | - Vybitá baterie. - IR zapnuto |
| Automatická regulace jasu | Ano |
| Jasný výřez světla-Vypnuto | Ano |
| Infračervený iluminátor | Ano | Typ baterie | Dvě alkalické AA | Životnost baterie (provozní) | - Až 40 hodin (IR vypnuto). - Až 30 hodin (IR zapnuto) |
| Možnost externího napájení | Ano (2,8-4.2V) |
| Rozsah provozní teploty | -40°C až +50°C (-40°F až +122°F) |
| Rozsah skladovací teploty | -50°C až +70°C (-58°F až +158°F) |
| Vodotěsnost | Ano (IP65) |
| Hmotnost | 510 g (1.1 lb) |
| Celkové rozměry | 183 × 132 × 58 mm (7,2 × 5,2 × 2,3 palce) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















