AGM PVS-7
AGM PVS-7 je jistě uznáván pro svůj ergonomický design.
a odolností. Společnost AGM vytvořila unikátní komerční noční
systém brýlí pro noční vidění a opakovaně se osvědčil na trhu.
trhu se spotřební elektronikou pro...
Kód produktu: 7509 EAN: Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
AGM PVS-7 je jistě uznáván pro svůj ergonomický design. a odolností. Společnost AGM vytvořila unikátní komerční noční systém brýlí pro noční vidění a opakovaně se osvědčil na trhu. trhu se spotřební elektronikou pro outdoorové použití a je nejlepším biokulární systém s poměrem cena/výkon na trhu. AGM PVS-7 je postaven na komerční třídě - výkonu Gen e2. zesilovačů obrazu, které jsou k dispozici v zelené fosforové nebo bílé barvě P45. luminoforem, takže si můžete být jisti, že budete mít vynikající kvalitu obrazu. zážitek z nočního vidění, aniž by to stálo peníze. Model PVS-7 je vybaven automatickou regulací jasu, která umožňuje upravuje jas obrazu při měnících se světelných podmínkách, aby se zachoval rozlišení a jasnost obrazu. Vestavěný infračervený přísvit poskytuje uživateli dodatečné světlo, aby mohl pracovat v úplném tmě naši zákazníci je využívají při nočních zimních lovech ve Skandinávii, kdy je prostředí kolem uživatele extrémně chladné. považováno za. Jeskynní průzkumníci si také oblíbili AGM PVS7 pro jejich odolnost a pohodlné příslušenství pro použití s volnýma rukama Kromě toho je AGM PVS-7 chráněn před zdroji intenzivního světla a funkce vypínání pomocí výklopného tlačítka, kterou lze použít s volitelným systémem uchycení na hlavu. Model PVS-7 má dva indikátory LED v okuláru pro zapnutý infračervený přísvit a indikátor slabé baterie. takže se nikdy neocitnete ve tmě uprostřed svého dobrodružství. Lehký, odolný a všestranný dalekohled AGM PVS-7 lze držet v ruce, nebo jej lze připevnit na hlavu uživatele. Je kompatibilní s ohniskem čočkou s lupou pro vynikající pozorování na velkou vzdálenost, takže můžete mít svůj vlastní biokulární dalekohled sestavit přesně podle svých představ.
| Číslo modelu | NL1 (díl #12PV7122283011). NW1 (díl #12PV7122254011) |
| Trubice zesilovače obrazu | Generace 2+ NL1, zelený fosfor úrovně 1. Gen 2+ NW1, úroveň 1, bílý luminofor | Rozlišení | Gen 2+ NL1 - 61-64 lp/mm Gen 2+ NW1 - 61-64 lp/mm |
| FOM | NL1 - 1350-1450 NW1 - 1350-1450 |
| Zvětšení | 1x |
| Systém objektivu | 27 mm; F/ 1,2 |
| FOV | 40° |
| Rozsah zaostření | 0.2 m až nekonečno |
| Nastavení dioptrie | -6 až +2 dpt |
| Světelné indikátory | Slabá baterie; IR zap; Nadměrné světelné podmínky |
| Automatický jas regulace | Ano |
| Vypínání jasného světla | Ano |
| Systém automatického vypínání | Ano |
| Infračervený přísvit | Ano |
| Typ baterie | 2 alkalické AA nebo 1 lithiová (BA-5567/ U) |
| Životnost baterie (provozní) | Až 60 hodin při 20 °C |
| Provozní teplota Rozsah | -40°C až +50°C (-40°F až +122°F) |
| Rozsah skladovacích teplot | -50°C až +70°C (-58°F až +158°F) |
| Hmotnost | 0,68 kg (1,5 lbs) |
| Celkové rozměry | 162 × 152 × 76 mm (6,4 × 6,0 × 3,0 palce) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















