AGM NVG-40
AGM NVG-40 je dvoukanálový systém nočního vidění. .
AGM NVG-40 je vybaven nejlepšími vícevrstvými vrstvami na spotřebitelském trhu.
optikou a je konstruován tak, aby vydržel díky lehkému a robustnímu pouzdru.
Zařízení je...
Kód produktu: 7951 EAN: Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
AGM NVG-40 je dvoukanálový systém nočního vidění. . AGM NVG-40 je vybaven nejlepšími vícevrstvými vrstvami na spotřebitelském trhu. optikou a je konstruován tak, aby vydržel díky lehkému a robustnímu pouzdru. Zařízení je postaveno na komerční třídě obrazu Gen 2+. zesilovacích trubic, takže velmi atraktivní poměr cena/výkon je zde. Funkce vypnutí jasného světla zajišťuje ochranu vaší vysoce kvalitní elektroniky. NVG-40 je také vybaven ručním ovládáním zesílení, které upravuje jas obrazu, takže můžete přizpůsobit svůj zážitek z nočního vidění během nejrůznějších odvážných dobrodružství. Provoz na jednu alkalickou baterii AA nebo CR123A, vydrží NVG-40 AGM pracovat až 20 hodin. Také je vybaven integrovaným infračerveným přísvitem pro čtení v noci. ve tmě.
| Trubice pro zesílení obrazu | Generace 2+ NL1, úroveň 1, zelený fosfor. Gen 2+ NW1, úroveň 1, bílý luminofor Gen 2+ APW, bílý fosfor |
| Rozlišení | Gen 2+ NL1 - 61-64 lp/mm Gen 2+ NW1 - 61-64 lp/mm Gen 2+ APW - 64 lp/mm |
| FOM | NL1 - 1400-1600 NW1 - 1400-1600 APW - 1800 |
| Rozměry | 115 × 118 × 74 mm (4,5 × 4,6 × 2.9 palců) |
| Zvětšení | 1x |
| Systém objektivu | 27 mm, F/1,3 |
| FOV | 40° |
| Rozsah ostření | 0.25 m až nekonečno |
| Nastavení dioptrie | -6 až +2 dpt |
| Oční reliéf | 25 mm |
| Interpupilární vzdálenost | 56 až 72 mm |
| LED indikátory (ve FOV) | Slabá baterie. IR zapnuto Nadměrné světelné podmínky |
| Ruční regulace zisku | Ano |
| Vypnutí jasného světla | Ano |
| Automatické vypnutí-Off System | Ano |
| Infračervený iluminátor | Ano |
| Typ baterie | Jedna CR123A (3V) nebo AA (1.5 V) |
| Životnost baterie (provozní) | Až 20 hodin při 20 °C (až 80 hod. s volitelnou baterie) |
| Rozsah provozní teploty | -40°C až +50°C (-40°F až +122°F) |
| Rozsah skladovací teploty | -50°C až +70°C (-58°F až +158°F) |
| Hmotnost | 645 g (1,42 lbs) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















