HAC-HFW1509TM-A-LED-S2 - 3,6 mm - 4v1, 5Mpix Starlight Full color, bílé LED 40 m, WDR, MIC
Venkovní kompaktní HDCVI kamera s vysokou citlivostí snímače a barevným nočním režimem (Starlight Full color), bílé LED světlo 40 m, integrovaný mikrofon, výstup ve formátech CVI, TVI, AHD, CVBS za pomocí koaxiálního ovladače...
Kód produktu: 2112-052 EAN: 6923172524553 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | HDCVI kamera |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Provedení | Bullet |
| Řada | Lite Series |
| 4 v 1 | ano |
| Snímací prvek | 1/2.7" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.001 Lux/F1.0, 0 Lux warm light on |
| Noční režim | barevný |
| Přísvit | 40 m bílé světlo |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 3,6 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 88° |
| Rozlišení | 5 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2880 x 1620 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 5 Mpix |
| Nastavení | z rekordéru (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Nastavitelné funkce | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Napájení | 12VDC ±30%/max.6,4 W |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















