IPC-EBW81242-AS-S2 - 1,85 mm - 12Mpix Starlight, 10m, 360°, dual MIC, repro, AI, počítání osob, stat., reporty
Venkovní antivandal fisheye IP kamera řady WizMind. Panoramatický objektiv 360°/horizont 185°, IR přísvit 10 m, duální mikrofon a reproduktor pro obousměrnou komunikaci. Rozlišení 12 Mpix. Kamera je vybavena několika typy...
Kód produktu: 2304-004 EAN: 6923172507631 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Panorama |
| Řada | WizMind |
| Snímací prvek | 1/1.7” 12Megapixel CMOS image sensor |
| Světelná citlivost | 0.01 Lux@F2.0 (Color, 30 IRE) 0.001 Lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) 0 Lux (Illuminator on) |
| Integrovaný mikrofon | ano |
| Technologie | People counting, Queue Management, Heat map |
| Noční režim | skutečný režim DEN/NOC - ICR (mechanický filtr infračerveného světla) |
| Přísvit | 10 m |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 1,85 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 360° |
| Rozlišení | 12 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 4000 x 3000 px |
| Rychlost snímkování | 25 sn/s při 12 Mpix |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikace DMSS a IMOU Life, webové prohlížeče |
| Inteligentní videoanalýza | detekuje průchod, vstup do vyznačeného prostoru, tvorba heat map, počítání osob, správa front, reporty, statistiky |
| Nastavitelné funkce | DWDR, IVS, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, Motion detection, Defog, atd. |
| Audio I/O | integrovaný duální mikrofon a reproduktor (možnost obousměrné audiokomunikace) |
| Alarm I/O | 2 channel in: 5 mA 3V–5VDC / 2 channel out: 1000 mA 30 VDC/500 mA 50 VDC |
| SD karta | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100/1000 Mbps) |
| Napájení | PoE+ nebo 12 VDC/Basic: 6.5 W (12 VDC); 6.1 W (PoE) Max. (ICR + IR intensity): 13 W (12 VDC); 13.9 W (PoE) Heating: 3 W (12 VDC); 3 W (PoE) |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Materiál | kov a plast |
| Antivandal | IK10 |
| Barva | bílá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















