IPC-HDW1439V-A-IL-B - 2,8 mm - černá 4Mpix, 30m IR a 30m bílé LED, Entry Series, integrovaný mikrofon
Venkovní kamera řady Entry Series. Smart Dual přísvit. Detekce osob, inteligentní vyhledávání. Integrovaný mikrofon. Napájení PoE nebo 12 VDC. Provední kov a plast.Typ zařízeníIP kameraProvedeníDome ballŘadaEntry SeriesSnímací...
Kód produktu: 2411-117 EAN: 8595584663342 Výrobce: DAHUA
Zobrazení ceny a možnost nákupu je umožněno pouze registrovaným zákazníkům. Více info.
- Popis
- Dotaz k produktu
| Typ zařízení | IP kamera |
| Provedení | Dome ball |
| Řada | Entry Series |
| Snímací prvek | 1/2.9" CMOS |
| Světelná citlivost | 0.006 lux@F1.6 (Color,30 IRE) 0.0006 lux@F1.6 (B/W,30 IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Inteligentní videoanalýza | Human Detection, Smart Search |
| Noční režim | v nočním režimu používá kamera neviditelný IR přísvit, který neruší okolí a zobražuje černobílý obraž, při inteligentní detekci osoby nebo vozidla kamera aktivuje viditelné bílé LED světlo a změní režim obražu na barevný pro získání reálných informací o narušení perimetru, kameru lze samozřejmě nast |
| Přísvit | 30 m (IR LED) 30 m (bílé světlo) |
| Typ objektivu | fixní |
| Objektiv | 2.8 mm |
| Úhel záběru (horizontální) | 94° |
| Smart Dual Light | ano |
| Rozlišení | 4 Mpix |
| Počet obrazových bodů | 2560 × 1440 px |
| Rychlost snímkování | Hlavní stream: 2560 × 1440@(1–25/30 fps) Vedlejší stream: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Typ komprese dat | H.265+ |
| Typ komprese dat | H.265 |
| Typ komprese dat | H.264+ |
| Typ komprese dat | H.264 |
| Typ komprese dat | MJPEG |
| Nastavení | mobilní aplikace DMSS, software SmartPSS Lite a DSS, správa DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Audio I/O | integrovaný mikrofon |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Napájení | 12 VDC/PoE (802.3af); Basic: 2 W (12 VDC); 2.9 W (PoE), Max. (H.265 + intelligence on+ WDR + illuminator intensity): 4.6 W (12 VDC); 5.7 W (PoE) |
| Materiál | kov a plast |
| Barva | černá |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















