AGM NVG-50
AGM NVG-50 je dvoukanálový systém nočního vidění. S
51 stupňů (FOV) poskytuje velké zorné pole, aniž by bylo nutné se o něm
nutnosti pohybovat dalekohledem. AGM NVG-50 má nejlepší vlastnosti
na spotřebitelském trhu...
Kód produktu: 7624 EAN: Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
AGM NVG-50 je dvoukanálový systém nočního vidění. S 51 stupňů (FOV) poskytuje velké zorné pole, aniž by bylo nutné se o něm nutnosti pohybovat dalekohledem. AGM NVG-50 má nejlepší vlastnosti na spotřebitelském trhu vícevrstvou optiku a je konstruován tak, aby vydržel. s lehkým a robustním pouzdrem. Přístroj je postaven kolem trubic zesilovače obrazu komerční třídy Gen 2, takže velmi atraktivní poměr cena/výkon. Vypnutí jasného světla zajišťuje ochranu vysoce kvalitní elektroniky. NVG-40 je také vybaven funkcí manuálního řízení zesílení, která upravuje jas obrazu, takže si můžete přizpůsobit svůj noční zážitek z nočního vidění během těch nejodvážnějších dobrodružství. AGM NVG-50 je rovněž vybavena funkcí Manual Gain Control, která upravuje zisk. jas obrazu a poskytuje tak nejvyšší možný obraz. kvalitu obrazu i za měnících se světelných podmínek. Provoz z jediného AA alkalické baterie nebo baterie CR123A, NVG-50 může pracovat až 20 hodin. Je také vybaven integrovaným infračerveným přísvitem pro čtení ve tmě.
| Číslo modelu | Gen 2+ NL1, Level 1, Green Phosphor (díl #14NV5122483011). Gen 2+ NW1, úroveň 1, bílý fosfor (díl #14NV5122484011) Gen 2+ APW, bílý fosfor (díl #14NV5122454011A) |
| Trubice pro zesílení obrazu | NL1 - 1400-1600 NW1 - 1400-1600 APW - 1800 |
| Rozlišení | NL1 - 61-64 lp/mm NW1 - 61-64 lp/mm APW - 64 lp/mm |
| Zvětšení | 1x (3x volitelně) |
| Systém objektivu | 19 mm; F/1,26 |
| FOV | 51° |
| Rozsah zaostření | 0.25 m až nekonečno |
| Oční reliéf | 17 mm | Nastavení dioptrie | -6 až +2 dpt |
| Interpupilární vzdálenost | 56 až 72 mm |
| Světelné indikátory | Slabá baterie; IR zap; Nadměrné osvětlení |
| Ruční regulace zesílení | Ano |
| Vypnutí jasného světla | Ano |
| Automatické vypnutí-Off System | Ano |
| Infračervený iluminátor | Ano |
| Typ baterie | Jedna CR123A (3V) nebo AA (1.5 V) |
| Životnost baterie (provozní) | Až 20 hodin při 20 °C (až 80 hod. s volitelnou baterie) |
| Provozní teplota Rozsah | -40°C až +50°C (-40°F až +122°F) |
| Rozsah skladovacích teplot | -50°C až +50°C (-58°F až +122°F) |
| Hmotnost | 615 g (1. |
| Celkové rozměry | 112 × 118 × 74 mm (4,4 × 4,6 × 2,9 palce) |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















