AGM UNVG
AGM UNVG je dvoukanálový systém nočního vidění. UNVG využívá pokročilou vícevrstvou optiku a je konstruován tak, aby vydržel.
s kompaktním kompozitním pouzdrem. Zařízení lze vybavit vysoce výkonnou trubicí zesilovače...
Kód produktu: 8331 EAN: Výrobce: AGM Global Vision
- Popis
- Dotaz k produktu
AGM UNVG je dvoukanálový systém nočního vidění. UNVG využívá pokročilou vícevrstvou optiku a je konstruován tak, aby vydržel. s kompaktním kompozitním pouzdrem. Zařízení lze vybavit vysoce výkonnou trubicí zesilovače obrazu Gen 2+ nebo Gen 3. (IIT). Funkce vypnutí jasného světla zajišťuje ochranu vysoce kvalitní fotokatodové trubice. UNVG je také vybaven manuálním ovládáním zesílení, které upravuje jas obrazu a zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu obrazu i při měnících se podmínkách. světelných podmínkách. Nezávislý pohyb lusků umožňuje konfiguraci s jedním nebo dvěma očima pro zvýšení provozní účinnosti flexibilitu. Každý tubus se při překlopení automaticky vypne. Model UNVG pracuje na jednu alkalickou baterii AA a může pracovat až až 15 hodin. S externí baterií (je součástí dodávky) se doba provozu prodlouží až na 60 hodin! Je také vybaven integrovaným infračerveným infračerveným osvětlením pro čtení ve tmě. Zařízení lze instalovat buď na standardní náhlavní soupravu typu holubí ocas, nebo na držák na přilbu.
| Trubice zesilovače obrazu | NL1, Gen 2+ Level 1, zelený fosfor (díl #12UN51284153011). NW1, Gen 2+, úroveň 1, bílý fosfor (díl #12UN51284154011) APW, Gen 2+, bílý fosfor (díl #12UN51284124111) HP, Gen 2+ Auto-Gated, Green Phosphor (díl #12UN412104133111) HPW, Gen 2+ Auto-Gated, White Phosphor (díl #12UN512104134111) HP+, Gen 2+ Auto-Gated, White Phosphor (díl #12UN5121041173111) HPW+, Gen 2+, Auto-Gated, White Phosphor (díl #12UN5121041174111) | Rozlišení | NL1 - 61-64 lp/mm NW1 - 61-64 lp/mm APW - 64 lp/mm HP - 64 lp/mm HPW - 64 lp/mm HP+ - 68 lp/mm HPW+ - 68 lp/mm | Zvětšení | 1x |
| Systém objektivu | 25 mm, F/1,23 |
| FOV | 40° |
| Průměr výstupní pupily | 14 mm |
| Rozsah zaostření | 0.25 m až nekonečno |
| Nastavení dioptru | -6 až +2 dioptrie |
| Interpupilární vzdálenost | 56 až 72 mm |
| Oční reliéf | 25 mm |
| Ruční nastavení Regulace zisku | Ano |
| Infračervený přísvit | Ano |
| Typ baterie | Jedna AA (1.5 V) nebo externí baterie (čtyři AA nebo dvě CR123A) |
| Životnost baterie (provozní, 20 °C, vypnuté IR) | Jedna AA - až 15 hod. Externí baterie (čtyři AA) - až 60 hodin Externí sada baterií (dvě CR123A) - až 40 hodin |
| Rozsah provozní teploty | -40°C až +50°C (-40°F až +122°F) |
| Rozsah skladovací teploty | -50°C až +70°C (-58°F až +158°F) |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Hmotnost (bez závor) | Brýle: 500 g (1.1 lb) Externí sada baterií: 250 g (0,55 lb) |
| Celkové rozměry | 101 × 116 × 85 mm (4,0 × 4,6 × 3,3 in) |
| Balení obsahuje | brýle pro noční vidění, externí sadu baterií, propojovací kabel s bateriovým adaptérem, odrušovací štít (2), ochranné okénko (2), popruh na krk, pouzdro na přenášení, hadřík na čočky, uživatelská příručka, baterie AA |

Fotopasti
Lovecká optika
Inspekční kamery
Kominické potřeby
OXE Power
Kamerové systémy
Zabezpečovací systémy
Přístupové systémy
Požární signalizace
Strukturovaná kabeláž
Telekomunikace
Ostatní sortiment


















